Powertex Kursları

POWERTEX Akademi Türkiye Eğitim Programları

Powertex Akademi Türkiye, Powertex ürünleri ile uygulama yapmak isteyen sanatseverler için uygulama kursları (workshop); Powertex ürünlerinin kullanımında uzmanlaşarak "Powertex Eğitmeni" olmak isteyen profesyonel sanatçı veya sanatseverler için de Powertex ürün sertifika eğitimleri düzenlemektedir.
Eğitim programları kişiye veya birbirini tanıyan sanatseverlerden oluşan gruplara özeldir, programlarımızdan maksimum verim elde etmek için...

Powertex Uygulama Kursları - Workshop:

Powertex ürünleri çok amaçlı ve alışılmışın dışında sanat ürünleri olduklarından, sanatseverlerin kısa zaman süreçlerinde ürünlerin optimum kullanımını öğrenebilmeleri için yarım gün ve tam gün süreli birbirinden farklı uygulama çalışmaları(workshop) düzenlemekteyiz. Bu çalışmalara ister bireysel, isterseniz de tanıdıklarınızla grup olarak katılabilirsiniz. Uygulamalı kurslarımız kişiye veya tanıdıklardan oluşan gruplara özeldir, hafta içi veya hafta sonu istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Uygulamalı kurslarımızda gereken malzemeler atölyemizden karşılanmakta ve kurs ücretine dahil edilmektedir. Kurs süresinde yarattığınız eserleri bize bırakın desek bile bırakamayacağınızı bildiğimizden bu soruyu sormuyoruz.

Powertex ürünleri ile her türlü atık durumdaki doğal malzeme üretime dönüştürülür, dolayısı ile atık, eski, atıl durumdaki malzemelerinizi geri dönüştürmek için beraberinizde getirerek uygulama çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Yarım gün süreli uygulama kurslarımız 4 saat, tam gün kurslarımız 8 saat sürmektedir. Yarım gün süreli kursları sabah veya öğleden sonra alabilirsiniz. Tam günlük kurslarımızı isterseniz iki yarım gün olarak da tamamlayabilirsiniz. Kurslarımıza ister hafta içi isterseniz hafta sonu, sabah, öğleden sonra veya akşam kursu olarak katılabilirsiniz.

Peri Evi Yapımı Kursu

Yarım gün süren bu kursumuzda küçük şişeler kullanarak resimdekine benzer çok şirin bir peri evi yapabilirsiniz.
Kumaş parçaları ve yumurta kartonları gibi çok farklı malzemeler ile şişe süslerken Powertex Kumaş Sertleştiricileri kullanmayı öğreniyoruz. Bu kursumuza gelirken eğer varsa ilaç veya parfüm şişesi gibi küçük şişeler veya atık ne varsa getirebilirsiniz.

Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 400 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Kurslar Workshop Peri Evi Kursu
Powertex Kurslar Workshop Bücür Yapımı Kursu
Bücür Yapımı Kursu

Yarım gün süren bu kursumuzda tuvalet kağıdı rulosu ve atık kumaş parçaları kullanarak resimdekine benzer bir bücür oluştururken Powertex kumaş sertleştiricilerle tanışacaksınız.
Bu kursumuza gelirken eğer varsa doğal pamuk bebek çorabı getirip yapacağınız bücürün şapkasına kullanabilirsiniz.

Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 400 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Geri Dönüşüm Kursları

Powertex ürünlerinin en iddialı olduğu alan geri dönüşümdür. Powertex ürünleri ile her türlü atık, eski, atıl malzemeyi geri dönüştürerek muhteşem eserler yaratabilirsiniz. Bizler de bu konunun başlangıç seviyesinde uygulamalı eğitimini yarım günlük bir kurs olarak planladık. Size çok basit ipuçları ile Powertex Kumaş Sertleştiricilerle geridönüşüm uygulaması eğitimini veriyoruz, resimde görecekleriniz gibi.
Atmayın, Powertex ile geri dönüştürün !
Bu kursumuza gelirken atık durumda krem kutusu, bebek çorabı veya ayakkabısı, ilaç veya parfüm şişesi, kırık bardak veya kupa vb. getirebilirsiniz.

Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 500 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Kurslar Workshop Geri Dönüşüm Kursu
Powertex Kurslar Workshop Kokos Kız Yapımı Kursu
Kokoş Bayan Yapımı Kursu

Powertex kumaş sertleştiricilerle her boyutta heykeller yapabilirsiniz.
Yarım günlük bu başlangıç heykel kursumuzda rengarenk Powertex Kumaş Sertleştiricilerle resimdekilere benzer ilk heykelinizi oluşturma deneyimini kazanabilirsiniz.
Evinizde veya işyerinizde "Kokoş Kız"’a yer açın !
Bu kursumuza gelirken eski, atık durumda doğal kumaş ve dantel parçaları getirebilirsiniz.

Kurs süresi 5 saat, kurs ücreti kişi başı 750 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

İskeletli Heykel Yapımı Kursu

Powertex heykel konseptine yeni boyutlar katar, istediğiniz formda ve boyutta heykeller yapabilirsiniz.
Tam gün süreli bu kursumuzda önce heykel iskeleti oluşturmayı öğrenecek, sonrasında bu iskeleti kumaş parçalarıyla kaplayıp süsleyeceksiniz. Heykel iskeleti oluşturmayı öğrendikten sonra heykelinize istediğiniz formu verebilirsiniz, ayakta, oturan veya yere uzanan heykeller gibi...
Bu kursumuza gelirken eski tişört parçaları gibi doğal pamuktan desensiz kumaş parçaları getirebilirsiniz.

Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti kişi başı 1500 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Kurslar Workshop İskeletli Heykel Yapımı Kursu

Powertex Ürünleri Sertifika Programları:

Powertex ürünlerini tam anlamıyla keşfetmek amacında olan sanatçı veya sanatseverler için Powertex Akademi Türkiye olarak Powertex ürünlerinin sertifika eğitimlerini düzenlemekteyiz. Sertifikalı kursiyerlerimiz, bayimiz olarak Powertex ürünlerini indirimli fiyatlardan satın alma ve sertifika aldıkları alanda Powertex uygulamalı kursları (workshop) düzenleyebilme olanaklarına sahip olurlar. Böylece hem Powertex ürünleri ile üretmeye devam eder, hem de ek gelir olanakları elde ederler.

Powertex Akademi sertifika programları 4 ana başlıkta tüm Powertex ürün grubu uzmanlığını kapsar. Her bir sertifika programı bir tam gün çalışmasını içerir ve sizden sertifika konusu Powertex ürünleri ile özgün bir eseri oluşturmanız istenir. Dolayısı ile önerilen, sertifika programları öncesinde bir veya birkaç Powertex uygulama kursuna(workshop) katılarak ürünlere alışmanızdır.
Sertifika eğitimleri süresince kullanacağınız malzemeler fiyata dahildir.

Sertifika programlarının her biri 120.- EURO dur, fiyata kdv dahildir, bu fiyat sınırlı sayıda katılımcı için geçerlidir.

Powertex Kumaş Sertleştirici Sertifika Programı

Powertex Kumaş Sertleştirici Sertifika Programı, Powertex ana ürün grubu olan kumaş sertleştirici-"Universal Medium" 'lar hakkında detaylı teknik ve uygulama bilgisini kapsar.
Tam gün süreli bu sertifika programında Powertex Kumaş Sertleştirici ürün grubunun kullanım ve uygulama tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenip bu konuda uygulama kursu (workshop) düzenleyebilir duruma gelebilirsiniz.
Bu kursumuza gelirken eski tişört parçaları gibi doğal pamuktan desensiz kumaş parçaları getirebilirsiniz.

Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti 120.- EURO ' dur, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Sertifika Programı 01 -Kumaş Sertleştiriciler
Powertex Sertifika Programı 02 - StoneArt
Powertex StoneArt Sertifika Programı

Powertex StoneArt Sertifika Programı, Powertex ürün grubunun StoneArt adını verdiğimiz doğal malzeme hakkında detaylı teknik ve uygulama bilgisini kapsar.
Tam gün süreli bu sertifika programında Powertex StoneArt ürünümüzün kullanım ve uygulama tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenip bu konuda uygulama kursu (workshop) düzenleyebilir duruma gelebilirsiniz.

Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti 120.- EURO ' dur, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Karışık Teknik - "Mixed Media" Sertifika Programı

Powertex ürünlerinin en iddialı olduğu sanat çalışmalarından biri de karışık teknik - "Mixed Media" uygulamalarıdır.
Bu sertifika programında Easy3DFlex, Bister, RustyPowder, EasyStructure gibi Powertex ürünleri ve birbirinden farklı ortam, teknik ve malzemelerle özgür sanat - "free art" çalışmaları yapabilir, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Sanatsal çalışmaları farklı malzemelerle çok boyutlu eserlere dönüştürme teknikleri, "mixed-media" sertifika programının ana konusudur.
Bu sertifika programına gelirken eski ve atık parçaları getirip onları sanat eserine geri dönüştürebilirsiniz.

Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti 120.- EURO ' dur, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Sertifika Programı 03 - Mixed Media
Powertex Sertifika Programı 04 - PowerPrint
Powertex PowerPrint Sertifika Programı

Powertex PowerPrint, istediğiniz yüzeye istediğiniz resim ve görüntüyü aktarabileceğiniz bir diğer Powertex harikasıdır.
Bu sertifika eğitim programında PowerPrint ile tasarlayacağınız sanatsal çalışmaları uygulayarak deneyim kazanabilir, PowerPrint ile diğer Powertex ürünlerini biraraya getirme tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti 120.- EURO ' dur, kurs ücretine kdv dahildir.

Powertex Kursları Rezervasyon Formu:
  • Sepetinizde hiç ürün yok.