LilArt Doğal Bitkisel Sabun:

LilArt Doğal Bitkisel Sabun, en saf ve kaliteli doğal bitkisel yağlar kullanılarak ürettiğimiz, tamamen el yapımı gerçek sabundur.

LilArt Doğal Bitkisel Sabun:

 • Gerçek doğal sabunu bir sanat eseri olarak ortaya çıkarmak için özellikle üretilmiştir.
 • Üretiminde bulabildiğimiz en saf ve kaliteli malzemeler kullanılır; ürünü ucuzlatıcı, ticari kazanç arttırıcı hiçbir “üçkağıt” yoktur.
 • Kullanılan yağlar en saf ve kaliteli bitkisel yağlardır, bazıları yemeklik-(“food-grade”) ve de “organik” olmak üzere.
 • En kaliteli yağları sabunlaştırmak için de dünyada mevcut en kaliteli ve pahalı Merck Emsure marka Sodyum Hidroksit kullanılır.
 • Üretim tamamen elde soğuk işlem yöntemiyledir. Piyasa sabunları gibi ucuz, deterjan benzeri “sabun bazı” kullanılmaz.
 • Sabun üretimi sırasında oluşan doğal gliserin ayrıştırılıp ayrıca satılmaz, tamamen sabunun içinde kalır.
 • Gerçek doğal sabundur, piyasada bulabileceğiniz ucuz deterjan sabunlardan değildir. Bu nedenle LilArt Doğal Sabun tüketiciyi yanıltmak için koku ve boya içermez.
 • Doğal antibakteriyel ve dezenfektandır. Kimyasal, sağlığa zararlı dezenfektan ve alkol bazlı katkılar içermez.

LilArt Doğal Sabun, “gerçek doğal bitkisel sabun” için referans üründür. Herhangi bir sabunun kalitesini ölçmek için LilArt Doğal Sabun ile kıyaslayabilirsiniz.

LilArt Gerçek Doğal Sabun

Bir sanat eseri olarak “Gerçek Doğal Sabun” üretimi projemizin sonucu olan LilArt Doğal Sabun öncelikle kendimiz için üretilir. Kalitesi ve özellikleri tarafımızdan “yıllarca” test edilmiş ve onaylanmıştır. Önceliğiniz gerçek doğal sabun ise size de tavsiye ederiz.

Şimdi Satın Al

LilArt Doğal Sabun cilt ve saç temizliği için, ve hatta traş sabunu olarak da, kullanılır. İçeriğindeki kaliteli yağlar, en kaliteli sodyum hidroksit ile birleşerek mükemmel bir temizleyici oluşturur. Kullandıktan sonra, daha önce böyle temizlenmediğinizi söyleyebilirsiniz. Cildinizi ve saçınızı derinlemesine temizler, içeriğindeki yağlar ve gliserin ise cildinizi kaplar, nemlendirir, kuruyup çatlamasını önler.

LilArt Gerçek Doğal Sabun Kolleksiyonu:

LilArt Doğal Sabun, içeriğinde çoktan aza olmak üzere, Sızma Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hurma Çekirdeği Yağı, Shea Butter(Karite) Yağı, Kakao Yağı, Susam Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı ve Hint Yağı içerir. Bu temel içeriklere ek olarak, sabunlarımıza adlarını, kokularını ve renklerini veren uçucu (esansiyel) yağlar ve katranlar: Ardıç Katranı, Lavanta Yağı, Nane Yağı, Biberiye Yağı, Adaçayı(Acıelma) Yağı, Defne Yaprağı Yağı ve Menengiç(Bıttım) Yağı.
LilArt Doğal Sabunlarımız minimum 120 gr. ağırlığındadır, elde kestiğimizden 10-20 gr fazla olabilir.

 • LilArt Gerçek Doğal Sabun

   79.00 115.00

  LilArt Doğal Sabunlarımız en saf doğal bitkisel yağlar kullanılarak soğuk işlemle üretilen tamamen el yapımı sabunlardır. Cilt ve saç temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz, sabun bazı, boya ve parfüm gibi kimyasal katkılar içermezler.

  Seçenekler
 • Sepetinizde hiç ürün yok.