Yasal Beyan
LilArt Sanat Ürünleri Dış Ticaret (bundan böyle “LilArt Sanat” olarak anılacaktır) işbu www.lilartsanat.com (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) websitesini kişisel eğitim, bilgilendirme, iletişim ve Powertex ve LilArt marka ürün görsellerinin gösterimi amaçlı yayınlamaktadır. Sitemizde dilediğiniz şekilde gezinmekten çekinmeyiniz.. Ancak, Site‘de görüntülenen materyallerde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet hakları LilArt Sanat‘a aittir. Metin, resimler, ses dosyaları ve video dosyaları da dahil olmak üzere Site içeriğinin ve tüm fikri ve sınai mülkiyet hakkına konu olacak içeriklerin LilArt Sanat’ın önceden yazılı izni alınmadan umumi veya ticari amaçlar için kullanılacak şekilde dağıtılması, değiştirilmesi, yayınlanması, yeniden kullanılması veya raporlanması kesinlikle yasaktır.

Site‘ye erişiminiz veya Site‘yi kullanmanız, yürürlükteki ilgili her türlü mevzuatın yanı sıra aşağıdaki şart ve koşullara (“Şartlar ve Koşullar“) tabidir. Site‘ye giriş yapmanız ve/veya Site‘de gezinmeniz, , aşağıda belirtilen Şartlar ve Koşullar’ı herhangi bir kısıtlama veya sınırlama olmaksızın kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Şartlar ve Koşullar
1. Site içeriğinde yer alan her şey tamamen tescilli fikri ve sınai mülkiyet hakları ve/veya ticari marka haklarıyla korunmaktadır (aksi bir durum belirtilmedikçe veya işaret edilmedikçe) ve LilArt Sanat’ın önceden yazılı onayı olmadan işbu Şartlar ve Koşullar’da belirtilen durumların haricinde kullanılamaz. Buna ek olarak LilArt Sanat, Site’de gösterilen materyalleri incelemenizin LilArt Sanat’a ya da onun yan kuruluşlarına ait olmayan üçüncü tarafların haklarını çiğnemediğinize dair herhangi bir garanti vermez.

2. LilArt Sanat, Site’de doğru ve güncel bilgiler sunmak için makul her çabayı göstermektedir. Bununla birlikte LilArt Sanat, Site içeriğinin doğruluğu ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhüt vermemekte ve Site içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik ile ilgili hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmemektedir..

3. Sitemizde gezinme riski tamamen size aittir. Ne LilArt Sanat ne de Site‘nin oluşturulmasında, üretiminde veya tesliminde görev alan başka bir taraf, Site‘ye girişinizden veya Site‘yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi ya da cezai zararların hiçbirinden sorumlu değildir. YUKARIDAKİ HÜKÜMLERİN NİTELİĞİNİ SINIRLAMAKSIZIN, SİTE‘DE BULUNAN TÜM İÇERİK, PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUK VEYA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI GİBİ GARANTİLER DE DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAMAK ÜZERE DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN SİZE “OLDUĞU GİBİ” ESASINA GÖRE SUNULMAKTADIR. LilArt Sanat ayrıca, bilgisayar donanımınızın veya herhangi başka bir cihazınızın Site‘ye giriş yapmanızdan, Site’yi kullanmanızdan veya gezinmenizden ya da veriler, metin, resimler, video veya ses dosyaları da dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla site içeriğindeki herhangi bir materyali indirmenizden kaynaklanan bir zarar veya kapabileceğiniz bir virüsle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.

4. Veriler, sorular, yorumlar, öneriler ve benzeri hususlar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Site‘ye elektronik posta veya başka bir yöntemle göndereceğiniz herhangi bir bilgi ya da materyal, gizli olmayan ve tescilsiz bilgi olarak işleme konacaktır. Tarafımıza ileteceğiniz veya göndereceğiniz herhangi bir şeyin, LilArt Sanat veya onun yan kuruluşları tarafından, çoğaltma, ifşa etme, iletme, yayımlama, yayınlama ve gönderme işlemleri de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaç için kullanılabileceğini taahhüt etmiş olduğunuzu bildiririz. Ayrıca LilArt Sanat, Site‘ye gönderdiğiniz herhangi bir iletide yer alan herhangi bir fikri, konsepti, bilgiyi veya tekniği, bu bilgileri kullanarak ürün geliştirme, üretme ve pazarlama da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaç için kullanma konusunda serbesttir.

5. Site‘de gösterilen ticari markaların, logoların ve hizmet markalarının (hepsi birlikte “Ticari markalar” olarak adlandırılmaktadır) herhangi birisi veya tamamı LilArt Sanat’ın ve/veya onun yan kuruluşlarının tescilli ve/veya tescilsiz ticari markalarıdır. Bu Site‘de yer alan hiçbir şey, LilArt Sanat’ın önceden alınmış açık yazılı izni olmadan Site‘de gösterilen herhangi bir Ticari markayı kullanma lisansı ya da hakkı doğrudan ya da dolaylı olarak verdiği şeklinde yorumlanamaz. Ticari markaların veya diğer fikri ve sınai mülkiyet konusu oluşturan Site içeriklerinin işbu Şartlar ve Koşullar’da belirtilenlerin dışında herhangi bir şekilde kullanımı kesinlikle yasaktır. Siz veya herhangi bir üçüncü şahıs tarafından bir ihlal yapılması durumunda, LilArt Sanat’ın, fikri ve sınai mülkiyet haklarını kanunların izin verdiği en kapsamlı şekilde uygulamaya koyacağını ve bu bağlamda haklarının herhangi birini veya tamamını saklı tuttuğunu lütfen unutmayınız.

6. Buna ek olarak LilArt Sanat’ın, işbu Site‘ye linkli olan diğer tüm siteleri incelemesi mümkün olmadığından, işbu Site dışında kalan sayfaların veya işbu Site‘ye link veren diğer sitelerin içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İşbu Site dışındaki diğer internet sayfalarını veya link veren diğer siteleri gezinmenizin riski tamamen size aittir.

7. LilArt Sanat, işbu Şartlar ve Koşullar’ı dilediği an revize edebilir veya güncelleyebilir. Bu tür revizyonların Site’ye giriş yapan veya Site’de gezinen ya da Site’yi kullanan herkes tarafından bağlayıcı olduğunu lütfen unutmayınız. Bu nedenle işbu bağlayıcı Şartlar ve Koşullar’ı gözden geçirmek için bu sayfayı periyodik olarak ziyaret etmeniz önerilmektedir.

  • Sepetinizde hiç ürün yok.