PowerPrint ile resim transferi:

Powertex PowerPrint kumaş, deri, tuval, tahta, taş, cam, kağıt, metal vb. farklı yüzeyler üzerine lazer yazıcı veya fotokopi makinesinde basılmış resim, görüntü, desen, çizim vb. nin en kaliteli şekilde aktarılması amacıyla kullanılan transfer malzemesidir. 100% su bazlıdır, hava ile kurur, kuruduktan sonra suya ve dış ortam koşullarına dayanıklı olur, weather-proof!

Powertex PowerPrint resim transferi için geliştirilmiş, 100% güvenli, tamamen su bazlı, sağlığınıza ve çevreye zarar vermeyen özel bir powertex ürünüdür, tutkal ve türevlerinden değildir, ama çok iyi yapıştırır. Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi ile çok çeşitli resim ve görüntü içeren karışık ortam-“mixed media” çalışmaları yapabilir, eserlerinize farklı boyutlar ekleyebilirsiniz. Kolaj sanatına da çok uygun bir resim transfer malzemesidir, farklı bir bakış açısı sağlar.

Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi ile eser üretmek ne kadar kolay, hızlı ve güvenli ?

Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi ile ister lazer yazıcılarda veya fotokopi makinelerinde basılan görüntüleri plastik hariç çok farklı yüzeylere en iyi şekilde aktarabilir, isterseniz de transfer edilen görüntülerin üzerine diğer Powertex ürünleri ile karışık ortam-“mixed media” çalışmaları yapabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi de insan sağlığına ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever, çocuklar dahil, güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
İçeriğinde uçucu, inceltici kimyasallar olmadığından Powertex PowerPrint ambalajında çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex PowerPrint ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

PowerPrint ile Ahşap Üzerine Resim Transferi

PowerPrint ile Mermer Üzerine Resim Transferi

PowerPrint ile Tuval Üzerine Resim Transferi

PowerPrint ile Taş Üzerine Resim Transferi

Powertex PowerPrint Resim Transfer Malzemesi Kolleksiyonu:
Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi özellikle resim ve görüntü transferi için geliştirilmiş Powertex ürünüdür, 100% su bazlı, 100% güvenli, kullanımı kolay ve sonuç mükemmeldir.
Powertex PowerPrint bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli ve en kaliteli resim ve görüntü transfer malzemesidir.
Powertex PowerPrint resim transfer malzemesi 100 gr., 250 gr. ve 500 gr. lık ambalajlarda gelir.

  • Powertex PowerPrint Resim Transferi

     400.00 908.00

    Powertex PowerPrint Resim Transfer Malzemesi, sanatsal çalışmalarda görüntü transferi ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan en iyi transfer malzemesidir. Tutkal ve türevleri değildir; en kesin sonuç alabileceğiniz resim ve görüntü transferi uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

    Seçenekler
  • Sepetinizde hiç ürün yok.