PowerPrint Resim Transfer Malzemesi 500 gr.
PowerPrint Örnek Portre ve Çerçevede Gül Uygulaması
PowerPrint Örnek Bister Çerçevede Gül Uygulaması
PowerPrint Örnek Saksılara resim transferi Uygulaması

Powertex PowerPrint Resim Transferi

 400.00 908.00

Powertex PowerPrint Resim Transfer Malzemesi, sanatsal çalışmalarda görüntü transferi ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan en iyi transfer malzemesidir. Tutkal ve türevleri değildir; en kesin sonuç alabileceğiniz resim ve görüntü transferi uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
PowerPrint ile Resim Transferi

Özellikler

 • Powertex PowerPrint Resim Transfer Malzemesi istediğiniz yüzeye lazer yazıcı veya fotokopi makinesinde basılmış her türlü görüntüyü aktarabileceğiniz, en kaliteli ve en güzel sonuç alabileceğiniz Powertex ürünüdür.
 • Sadece su bazlı değil 100% su bazlıdır, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Hava ile kurur, kuruyunca transfer edilen görüntüyü dış ortam koşullarına karşı korur, su geçirmez yapar.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenli olduğu için çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, her ne kadar “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da…
CE Logo
PowerPrint Örnek Kumaş Yüzey Üzerine Resim Transferi Uygulaması
PowerPrint Bister Örnek Kanvas Yüzey Üzerine Resim Transferi Uygulaması

Detaylar

 • Powertex PowerPrint Resim transfer malzemesi ambalajında beyazımsı renktedir, yüzeye ve transfer edilecek görüntü üzerine uygulama yaparken şeffaflaşır, nereye uyguladığınızı görebilirsiniz. PowerPrint kuruduktan sonra transfer edilen görüntü üzerinde mat görünüm verir, parlak bir katman isterseniz Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik kullanabilirsiniz. Powertex Powerprint tutkal değildir, dolayısıyla tutkalların içerdiği kanserojen maddeler içermez, ama yapışma gücü tutkallardan yüksektir.
 • PowerPrint transfer malzemesi ile yapılan görüntü transferi uygulamaları karışık teknik – “mixed media” çalışmalarında alt katman olarak kullanım için idealdir, transfer uygulamasını bitirip sonrasında diğer Powertex ürünlerini kullanarak çok boyutlu benzersiz eserler oluşturabilirsiniz. Çantalara, tişörtlere, şahsi eşyalarınızın üzerine istediğiniz görüntüyü kolay ve hızlı bir şekilde transfer edebilir, onları sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.
 • Powertex PowerPrint, transfer edilen görüntülere iç ve dış ortam koşullarında mükemmel dayanıklılık ve koruma sağlar, kuruduktan sonra su geçirmez. Transfer ettiğiniz eserlerinizi 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

100 gr., 250 gr., 500 gr.

100 gr. plastik şişe = Deneme amaçlı resim ve görüntü transferi çalışmaları içindir.

250 gr. plastik şişe= Kullanım yeri ve amacına bağlı olarak birçok adet A4 boyutunda çalışmalar için yeterlidir.

500 gr. plastik şişe= Resim ve görüntü transferi çalışmalarınız için ekonomik çözüm.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler