Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu 250 gr.
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Buddha 2 Kg.
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Çatlak Kase
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Ayna 250 gr.
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Duvar Saati
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Anne ve Çocuk 250 gr.
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek 3 Kurbağa
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Baykuş ve Fil
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile Taş Doku Oluşturma

Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu

 383.00 2,559.00

Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, Powertex Kumaş Sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil üretilir ve çok boyutlu uygulamalarda kullanılır, heykel kaplamaları yapılır, çok çeşitli kil uygulamaları, benzersiz takı üretimi gerçekleştirilir. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere serpilerek kuruması beklenirse yüzeyi sertleştirerek pütürlü taş görünümü elde edilir. Evden işten artan muazzam miktarlardaki strafor köpükleri Powertex StoneArt ile taş bloklarına dönüştürebilir, çevre korumasına katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sonuçları alabileceğiniz taş görünüm, kil ve polimer macun uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile Taş Sanatı

Özellikler

 • Powertex StoneArt eserlerinize taş görünüm ve çok boyutlu katmanlar eklemek, en güzel takılar ve çok farklı kil uygulamaları üretmek için profesyonel sanatçılar tarafından geliştirilmiş en kaliteli ve en güzel sonuç alabileceğiniz Powertex ürünüdür.
 • Tamamen doğal üründür, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak, veya üzerine serpilerek uygulanır, hava ile kurur, fırınlama gerektirmez, kuruyunca sertleşerek adeta taşlaşır.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenli olduğu için çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, her ne kadar “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da…
CE Logo
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Taş Duvar ve Kapı
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu Örnek Hitit Prensesi

Detaylar

 • Powertex StoneArt taş görünüm ve kil oluşturma malzemesi tamamen doğal selüloz tozudur, ambalajında kirli beyazımsı renktedir, yüzeye uygularken ve kil uygulamaları  için polimer macun üretiminde Powertex Kumaş Sertleştiricilerle beraber kullanılır, kullanılan kumaş sertleştiricinin rengini alır. StoneArt hava ile kurur, fırınlama gerektirmez, kuruduktan sonra taş sertliği ve görünümü verir, ama taştan hafiftir.
 • StoneArt ile çok farklı karışık ortam-“mixed media” çalışmaları yapabilir,  diğer Powertex ürünlerini kullanarak çok boyutlu benzersiz eserler oluşturabilirsiniz. Eşi benzeri olmayan takılar üretmek Powertex Stoneart ile çok kolay ve hızlı, sonuç da bir o kadar mükemmel olur.
 • Powertex StoneArt ile üretilen eserlerinizi Powertex EasyVarnish vernik, Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik veya Powertex PowerWax soğuk cila ile kaplarsanız eserlerinize iç ve dış ortam koşullarında mükemmel dayanıklılık ve koruma sağlarsınız. Vernik uygulamasını takiben, ürettiğiniz eserlerinizi 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

250 gr., 2 Kg.

250 gr. plastik kap = Deneme amaçlı kil ve taş efekti, ufak boyutlarda takı çalışmaları içindir.

2 Kg. vakumlu torba =  Polimer kil ve taşlaştırma  çalışmalarınız ve çok miktarda takı üretimi için ekonomik çözüm.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler