Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu 1 Kg.
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Kaplumbağa 400 gr.
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek 3D Top
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Kırmızılı Çocuk Tablosu
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Duvar Saati
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek 3D Tablo

Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

 236.00 1,134.00

Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

Temizle
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Ürünler ve Örnekler

Özellikler

 • Powertex Easy3DFlex tamamen doğal mineral toz üründür, Powertex ürün grubunun çok ilginç ve çok amaçlı-“Universal” üyelerinden biridir.
 • 100% doğal, 100% güvenli üründür, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak polimer macun veya kil haline getirilip kullanılır. Hava ile kurur, fırınlama gerektirmez, kuruyunca taşlaşır,uygulandığı malzemeyi veya yüzeyi sertleştirir, verilen şekli uzun yıllar boyu korur.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenlidir, ama içeriğindeki doğal mineraller cildinizi kurutabilir, bu nedenle uygulama yaparken “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
CE Logo
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Sun Disk
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Patchwork

Detaylar

 • Powertex Easy3DFlex beyaz renkte doğal mineral tozdur, çok çeşitli sanatsal üretim amacıyla kullanılabildiğinden dolayı Çok Amaçlı Toz – “Universal Powder” olarak isimlendirilmiştir. Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak polimer macun, kil veya model macunu yapılır, kıvamını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Powertex Easy3DFlex ile hazırladığınız polimer kil veya macunu resimlerinize 3 boyutlu katmanlar ve dokular eklemek için, heykellerinize doku eklemek için veya bribirinden farklı 3 boyutlu eserler, takılar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kurumadan önce üzerine stensil, çeşitli objeler, hatta farklı dokuda kumaş parçaları kullanarak desen baskı yapabilirsiniz. Hava ile kurur, fırınlama gerektirmeden taş katmanlar ve eserler üretebilirsiniz. Hazırladığınız polimer macun veya kil, kalın katman olarak kullanılırsa kururken derin çatlaklar oluşur. En güzel ve özel çatlak dokuları Powertex Easy3DFlex ile oluşturmak çok kolay ve hızlı. Powertex Easy 3D Flex doğal çatlatma tozu ile eski / atık malzemeleri geri dönüştürüp, yenileyebilirsiniz.
 • Powertex Easy3DFlex doğal çatlatma tozu ile 10 çeşit pastel renkli Powertex kumaş sertleştiricileri sadece kendi renklerinde kullanabilir, yada farklı renkte Powertex Kumaş Sertleştiricileri karıştırarak çok çeşitli renkli kombinasyon elde edebilirsiniz. İlave renklendirme için, 20 ayrı renkte doğal pastel renkli Powertex PowerColor, 9 renk yaldızlı, metalik renkli Powertex ColorTricx toz pigment boya, 7 renk Powertex Bister toz eskitme boyası ve kahverengi renk Bister sıvı eskitme boyası kullanılarak sonsuz sayıda renk kombinasyonu üretilebilir.
 • Genel kullanımda Renkli Powertex Kumaş Sertleştiriciler eserlerinize iç ve dış ortam koşullarında mükemmel dayanıklılık ve koruma sağlar, kuruduktan sonra su geçirmez. Renkli Powertex Kumaş Sertleştiricilerle ürettiğiniz eserlerinizi 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz. Powertex Easy3DFlex ile ürettiğiniz eserlerinizde ise eserlerinizi dış ortama koymadan önce  2-3 haftalık tam kuruma süresinden sonra Powertex EasyVarnish su geçirmez mat vernik, Powertex EasyCoat Glossy su geçirmez parlak vernik veya Powertex Wax su geçirmez soğuk cila ile kaplayabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

250 gr., 1 Kg., 4 Kg.

250 gr. plastik kap = Deneme amaçlı taş doku çalışmaları, küçük eser ve takı tasarımları için yeterlidir.

1 Kg. plastik kap= Küçük boy heykel kaplamaları, farklı yüzey katmanı ve doku oluşturma, resim ve karışık teknik ("mixed-media"") çalışmaları, birçok eser ve takı üretimi için yeterlidir.

5 Kg. plastik kap= Çok çeşitli sanat çalışmaları ve üretimi için ekonomik ambalaj.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun toprak yeşil renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Pastel yeşil renkte patina görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları patina yeşil görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler