Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı-500ml.
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı Ornek çatlak Yüzey 250ml.
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı Örnek Çatlak Kase 500ml.
PowerPrint Örnek Bister Çerçevede Gül Uygulaması
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı Örnek Kalpler
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı Örnek Narlı Tablo
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı Örnek Çatlak Kase

Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası

 331.00 454.00

Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası, sanatsal çalışmalarda eskitme patina veya çatlak yüzey görünümleri oluşturma ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünüdür. 100% doğal pigmentlerden üretilir, 100% su bazlıdır. En kesin ve net sonuç alabileceğiniz benzersiz eskitme patina ve çatlak yüzey görünümü uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası-Sıvı

Özellikler

 • Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası, Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzey üzerine uygulanarak eskitme patina görünüm veya çatlak yüzey görünüm vermek için, veya ahşap, kağıt, karton, deri, strafor, tuval vb. emici yüzeyde eskitme boyası olarak kullanabileceğiniz Powertex harikasıdır.
 • Sadece su bazlı değil 100% su bazlıdır, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Tamamen doğal pigmentler kullanılarak üretilmiş sıvı boyadır.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenli olduğu için çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, her ne kadar “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da…
CE Logo
Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Maske
Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Disk
Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Disk

Detaylar

 • Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası ambalajında koyu kahve renktedir, 100% doğal pigmentlerden sulandırılarak üretilmiştir, 100% su bazlıdır. Çatlak görünüm uygulaması için, Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzey üzerine fırça ile veya sprey şişesine koyularak püskürtme yöntemiyle uygulanır. Yüzeye uygulama sonrası fön makinasıyla sıcak hava verilirse Bister, Powertex Kumaş Sertleştirici üzerinde çatlar ve benzersiz çatlak yüzey görünümleri oluşur. Powertex Bister ahşap, kağıt, karton, strafor, deri, tuval vb. gibi emici yüzeylere direk uygulanarak yine benzersiz eskitme ve patina görünüm oluşturulur.
 • Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası ile karışık ortam-“mixed media” çalışmalarınıza eskitme patina ve çatlak yüzeyler ekleyebilir, veya StoneArt, Easy3DFlex, EasyStructure gibi Powertex ürünlerini kullanarak çok boyutlu benzersiz patina görünümlü ve çatlak yüzeyli, dokulu eserler oluşturabilirsiniz.
 • Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası ile oluşturduğunuz eskitme ve çatlak görünümlü eserlerinizi suya ve dış hava koşullarına dayanıklı hale getirmek için Powertex EasyVarnish mat vernik spreyleyerek koruma altına alabilir, 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz. Powertex Bister Sıvı ve Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları tamamen doğal pigmentlerden üretildiğinden direk güneş ışığı altında soluk renk almaya devam eder.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

250 ml., 500 ml.

250 ml. plastik şişe= Kullanım yeri ve amacına bağlı olarak birçok eskitme ve yüzey çatlatma çalışmaları için yeterlidir.

500 ml. plastik şişe= Eskitme patina ve çatlak yüzey görünümü çalışmalarınız için ekonomik çözüm.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu

   383.00 2,559.00

  Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, Powertex Kumaş Sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil üretilir ve çok boyutlu uygulamalarda kullanılır, heykel kaplamaları yapılır, çok çeşitli kil uygulamaları, benzersiz takı üretimi gerçekleştirilir. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere serpilerek kuruması beklenirse yüzeyi sertleştirerek pütürlü taş görünümü elde edilir. Evden işten artan muazzam miktarlardaki strafor köpükleri Powertex StoneArt ile taş bloklarına dönüştürebilir, çevre korumasına katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sonuçları alabileceğiniz taş görünüm, kil ve polimer macun uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

   236.00 1,134.00

  Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler