Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Ultramarin-Okyanus Mavi Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Yellow Ochre-Toprak Sarı Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Burnt Sienna-Demir Oksit Kırmızı Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Black-Siyah Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Green-Yeşil Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Yellow-Sarı Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Red-Kırmızı Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Dark Blue-Lacivert Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Dark Brown-Koyu Kahve Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Lead Grey-Kurşun Gri Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Titan White-Titanyum Beyaz Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Burgundy-Bordo Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Light Blue-Açık Mavi Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Turquoise Blue-Turkuvaz Mavi Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Lilac-Leylak Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Orange-Portakal Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Moss Green-Yosun Yeşil Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Red Ochre-Toprak Kırmızı Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Moka-Kahve Toz Pigment Boya
Powertex PowerColor Coral Pink-Mercan Kırmızı Toz Pigment Boya

Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar

 83.00

Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar, sanatsal çalışmalarda renklendirme ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. Çoğunluğu doğal, ve sentetik pigmentlerden üretilir, Powertex EasyVarnish vernik ile sulandırılarak istenilen yüzeye uygulanır. Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan Powertex PowerColor toz pigment boyalar ile renklendirilen yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. En kaliteli ve doğala yakın renkler elde edebileceğiniz ve net sonuç alabileceğiniz renklendirme uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar

Özellikler

 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar, istediğiniz yüzeylerde renklendirme için kullanabileceğiniz rengarenk Powertex harikalarıdır.
 • İçeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Doğal ve sentetik pigmentler kullanılarak üretilmiş en güvenli toz boyalardır.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenlidir, ama toz halinde olduğu için cildinize temas ettiğinde gözenekleri tıkayabilir. Bu nedenle “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
CE Logo
Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Toz Pigment Boya Uygulaması
Powertex PowerColor Toz Pigment Boya Uygulaması

Detaylar

 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar 40 ml.’lik şişelerde 20 farklı renkte, doğal ve sentetik en kaliteli ve yoğun toz pigmentlerden üretilmiştir. PowerColor toz pigment boyalar Powertex EasyVarnish vernik ile karıştırılarak sulandırılır ve istenilen yüzeye uygulanır.
 • Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan boyanan yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. Eserlerinizi veya boyanan yüzeyleri 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz.
 • Powertex PowerColor ve Powertex ColorTricx Toz Pigment Boyalar, “Dry-Brushing”-“Kuru-Fırça Boyama” tekniğine en uygun boyalardır.
 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar çoğunluğu doğal, birkısmı da sentetik pigmentlerden üretildiklerinden doğadaki renklere en yakın tonları elde edebilirsiniz.
 • Farklı renk tonları elde etmek için 20 farklı renk PowerColor kolayca birbiriyle karıştırılıp sonsuz sayıda renk kombinasyonu oluşturulabilir. Ayrıca, 10 farklı renk Powertex Kumaş Sertleştiriciye ilave renk oluşturmak isterseniz Powertex Şeffaf Kumaş Sertleştiriciyle istediğiniz PowerColor toz pigment boyayı karıştırıp kullanabilirsiniz.
 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar uygulanan yüzeye mat görünüm verir, Powertex ColorTricx Metalik Toz Pigment Boyalar ise uygulanan yüzeye yaldızlı, parlak ve bir kısmı da ortamdaki ışık koşullarına göre değişen renk görünümü verir. Eğer Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalardan istediğiniz renge parlak, yaldızlı görünüm vermek isterseniz uygun renkte Powertex ColorTricx Metalik Toz Pigment Boyalar ile karıştırıp kullanabilirsiniz. Powertex ürünleri ile çözüm tükenmez, çok amaçlı malzemelerdir, sürekli belirttiğimiz gibi…
 • Powertex PowerColor ve Powertex ColorTricx Toz Pigment Boyalar, ambalajında kuru ortamlarda çok uzun süreler dayanır, kurumaz, kokmaz, çürümez, özelliğini kaybetmez, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi….

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Renk

0014 Ultramarine-Okyanus Mavi, 0015 Yellow Ochre-Toprak Sarı, 0016 Burnt Sienna-Demir Oksit Kırmızı, 0017 Black-Siyah, 0018 Green-Yeşil, 0019 Yellow-Sarı, 0020 Red-Kırmızı, 0021 Dark Blue-Lacivert, 0022 Dark Brown-Koyu Kahve, 0023 Lead Grey-Kurşun Gri, 0024 Titan White-Beyaz, 0061 Burgundy-Bordo, 0062 Light Blue-Açık Mavi, 0063 Turquoise-Turkuvaz, 0064 Lilac-Leylak, 0065 Orange-Portakal, 0095 Moss Green-Yosun Yeşil, 0096 Red Ochre-Toprak Kırmızı, 0097 Moka-Kahve, 0098 Coral Pink-Mercan Kırmızı

40 ml. plastik şişe= 1 kg.'lık Powertex Şeffaf Kumaş Sertleştiriciyi ideal tonda renklendirme için yeterlidir.

Hafta içi saat 14:00'e kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

300 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Beyaz Renk Kumaş Sertleştirici

   160.00 369.00

  Powertex Beyaz renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun tam beyaz renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat beyaz görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   160.00 1,648.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   195.00 1,896.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu

   181.00 1,177.00

  Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, Powertex Kumaş Sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil üretilir ve çok boyutlu uygulamalarda kullanılır, heykel kaplamaları yapılır, çok çeşitli kil uygulamaları, benzersiz takı üretimi gerçekleştirilir. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere serpilerek kuruması beklenirse yüzeyi sertleştirerek pütürlü taş görünümü elde edilir. Evden işten artan muazzam miktarlardaki strafor köpükleri Powertex StoneArt ile taş bloklarına dönüştürebilir, çevre korumasına katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sonuçları alabileceğiniz taş görünüm, kil ve polimer macun uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   185.00 383.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

   116.00 536.00

  Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler