Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0101 Silver-Gümüş Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0102 Clear Gold-Açık Altın Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0103 Rich Gold-Koyu Altın Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0104 Bronze Gold-Bronz Altın Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0105 Copper-Bakır Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0106 PowerPearl-Sedef Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0107 Pearl Red-İnci Kırmızı Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0108 TerraViolet-Menekşe Yaldız Renk
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boya-0109 TerraGreen-Toprak Yeşil Yaldız Renk

Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar

 367.00 528.00

Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar, sanatsal çalışmalarda metalik yaldızlı renklendirme ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. Çoğunluğu doğal pigmentlerden üretilir, Powertex EasyVarnish vernik ile sulandırılarak istenilen yüzeye uygulanır. Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı toz pigment boyalar ile renklendirilen yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. En kaliteli ve doğala yakın Metalik Yaldızlı renkler elde edebileceğiniz ve net sonuç alabileceğiniz renklendirme uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar

Özellikler

 • Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar, istediğiniz yüzeylerde metalik yaldızlı renklendirme için kullanabileceğiniz rengarenk Powertex harikalarıdır.
 • İçeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Doğal ve sentetik pigmentler kullanılarak üretilmiş en güvenli toz boyalardır.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenlidir, ama toz halinde olduğu için cildinize temas ettiğinde gözenekleri tıkayabilir. Bu nedenle “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
CE Logo
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Toz Pigment Boya Uygulaması
Powertex PowerColor Toz Pigment Boya Uygulaması

Detaylar

 • Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar 40 ml.’lik şişelerde 9 farklı renkte, çoğunluğu doğal, en kaliteli ve yoğun toz pigmentlerden üretilmiştir. ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar, Powertex EasyVarnish vernik ile karıştırılarak sulandırılır ve istenilen yüzeye uygulanır.
 • Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan boyanan yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. Eserlerinizi veya boyanan yüzeyleri 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz.
 • Powertex PowerColor ve Powertex ColorTricx Toz Pigment Boyalar, “Dry-Brushing”-“Kuru-Fırça Boyama” tekniğine en uygun boyalardır. “Kuru Fırça Boyama” tekniği ile yüzeyler üzerine çok katmanlı boyama yapabilirsiniz, böylece aynı yüzey üzerine koyu renk tonlarından açık renk tonlarına birçok katman uygulayarak eserlerinize renk derinliği verebilirsiniz.
 • Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar çoğunluğu doğal pigmentlerden üretilirler, doğadaki renklere en yakın metalik yaldızlı, ortam ışığına göre parlayan yüzeyler elde edebilirsiniz.
 • Farklı renk tonları elde etmek için 9 ayrı renk ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar kolayca birbiriyle karıştırılıp sonsuz sayıda renk kombinasyonu oluşturulabilir. Ayrıca, 10 farklı renk Powertex Kumaş Sertleştiriciye ilave renk oluşturmak isterseniz Powertex Şeffaf Kumaş Sertleştiriciyle istediğiniz ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyaları karıştırıp kullanabilirsiniz.
 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar uygulanan yüzeye mat görünüm verir, Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar ise uygulanan yüzeye yaldızlı, parlak ve bir kısmı da ortamdaki ışık koşullarına göre değişen renk görünümü verir. Powertex ColorTricx Terra Green-Toprak Yeşil Yaldız ve Terra Violet-Menekşe Yaldız renkler “Yanar-Döner” renklerdir, ortam ışığına göre farklı renk tonları verir. Powertex ürünleri çok amaçlı malzemelerdir, sürekli belirttiğimiz gibi…
 • Powertex PowerColor ve Powertex ColorTricx Toz Pigment Boyalar, ambalajında kuru ortamlarda çok uzun süreler dayanır, kurumaz, kokmaz, çürümez, özelliğini kaybetmez, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi….

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Renk

0101 Silver-Gümüş Yaldız, 0102 Clear Gold-Açık Altın Yaldız, 0103 Rich Gold-Koyu Altın Yaldız, 0104 Bronze Gold-Bronz Altın Yaldız, 0105 Copper-Bakır Yaldız, 0106 Power Pearl-Sedef Yaldız, 0107 Pearl Red-İnci Kırmızı Yaldız, 0108 TerraViolet-Menekşe Yaldız, 0109 TerraGreen-Toprak Yeşil Yaldız

40 ml. plastik şişe= 1 kg.'lık Powertex Şeffaf Kumaş Sertleştiriciyi ideal tonda renklendirme için yeterlidir.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

   236.00 1,134.00

  Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Beyaz Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Beyaz renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun tam beyaz renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat beyaz görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu

   383.00 2,559.00

  Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, Powertex Kumaş Sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil üretilir ve çok boyutlu uygulamalarda kullanılır, heykel kaplamaları yapılır, çok çeşitli kil uygulamaları, benzersiz takı üretimi gerçekleştirilir. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere serpilerek kuruması beklenirse yüzeyi sertleştirerek pütürlü taş görünümü elde edilir. Evden işten artan muazzam miktarlardaki strafor köpükleri Powertex StoneArt ile taş bloklarına dönüştürebilir, çevre korumasına katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sonuçları alabileceğiniz taş görünüm, kil ve polimer macun uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler