Powertex EasyVarnish Vernik 250gr.
Powertex EasyVarnish Vernik

Powertex EasyVarnish Vernik

 359.00 590.00

Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik eserlerinizi dış hava koşullarına, suya, yağmura, kara karşı yıllarca korur. 100% su bazlı, 100% güvenli bir diğer çok amaçlı-“Universal” Powertex ürünüdür, Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boyaları da sulandırarak kullanmanızı sağlar.

Temizle
Powertex easyVarnish Su Geçirmez Vernik

Özellikler

 • Powertex EasyVarnish Vernik tamamen su bazlı, ve kuruyunca su geçirmez özellik kazanan koruyucu üründür, Powertex ürün grubunun çok ilginç ve çok amaçlı-“Universal” üyelerinden biridir.
 • 100% su bazlı, 100% güvenli üründür, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Powertex StoneArt ile ürettiğiniz şahane takıları EasyVarnish ile güvenle kaplayabilirsiniz, cilde zarar vermez
 • El emeği ve göz nuru ile meydana getirdiğiniz eserlerinizi dış hava koşullarına karşı korur, yıllara meydan okur. Hava ile kurur, 2-3 haftalık kuruma süresi sonunda eserlerinizi yağmura, kara karşı korur, tozlanan eserler su altında yıkanabilir.
 • Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boyalar Powertex EasyVarnish ile sulandırılarak istenilen yüzeylere uygulanır, kuruduktan sonra boyanan yüzeyler suya dayanıklı olur, yıkanabilir.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenlidir, çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da.
CE Logo

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

100 gr., 250 gr.

100 gr. plastik şişe = Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boya çalışmaları ve küçük eser ve takı kaplaması için yeterlidir.

250 gr. plastik şişe= Küçük ve orta boy heykel, resim ve karışık teknik - "mixed-media" çalışması, birçok eser ve takı kaplaması için yeterlidir.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun toprak yeşil renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Pastel yeşil renkte patina görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları patina yeşil görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler