Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular 95 gr. 455 gr.
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek Tablo
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek Vazo
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek

Powertex RustyPowder Paslı Yüzey ve Dokular için Demir Tozu

 205.00 450.00

Powertex RustyPowder ile eserlerinizde gerçek paslı metal görünümlü yüzey ve dokuları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Temizle
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular

Özellikler

 • Powertex RustyPowder, eserlerinizde gerçek paslı metal görünümü elde etmek için geliştirilmiş Powertex ürün grubunun çok ilginç üyelerinden biridir.
 • 100% demir tozudur, 100% su bazlı Powertex Kumaş Sertleştiricilerle, veya Powertex EasyStructure Polimer macun ile karıştırılarak yüzeylere uygulandığında içeriğindeki demir tozları paslanmaya başlar, paslanmayı hızlandırmak için 50% su ve 50% beyaz sirke karışımı yüzey üzerine sprey şişesinde püskürtülerek gerçek pas görünümü elde edilir.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • RustyPowder metal tozları içerir, cilde temasında gözenekleri tıkayabilir, bu nedenle uygulama yaparken “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
CE Logo
Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek Tablo

Detaylar

 • Powertex RustyPowder, içeriğinde tamamen demir tozları bulunan Powertex ürünüdür.
 • Demir tozu su ile veya seyreltik asit ile kolayca paslanır.
 • 100% su bazlı Powertex Kumaş Sertleştiricilerle, veya Powertex EasyStructure Polimer macun ile karıştırılarak yüzeylere uygulandığında içeriğindeki demir tozları paslanmaya başlar, paslanmayı hızlandırmak için 50% su ve 50% beyaz sirke karışımı yüzey üzerine sprey şişesinde püskürtülerek gerçek pas görünümü elde edilir.
 • Powertex Kumaş Sertleştirici uygulanan yüzey üzerine toz halinde Powertex RustyPowder demir tozları serpilip, üstüne su-sirke karışımı spreylenerek de uygulama yapılır.
 • Daha yoğun ve gerçeğe yakın, pütürlü, paslı yüzey görünümü için Powertex Kumaş Sertleştiriciler veya Powertex EasyStructure polimer macun ile Powertex RustyPowder karıştırılırken Powertex 3D-Sand kum da eklenirse gözenekli doku elde edilir, ve sirke-su karışımı bu gözeneklerden karışımda bulunan Powertex RustyPowder demir tozlarına daha etkili nüfuz eder, paslanmayı hızlandırır.
 • Uygulama yaptıktan sonra eserinizi akşamdan kurumaya bırakın, ertesi gün gözlerinize inanamayacaksınız.
 • Powertex RustyPowder karışımın ağırlıkça en az 25%’i oranında, ortalama olarak da 50%’si oranında kullanılır ama son söz siz sanatçılara aittir.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

95 gr., 455 gr.

95 gr. plastik şişe = Eserlerinizde gerçek paslı yüzey ve dokular oluşturmak için deneme çalışmalarına yeterlidir.

250 gr. plastik şişe= Eserlerinizde gerçek paslı yüzey ve dokular oluşturmak, resim ve karışık teknik - "mixed-media" çalışmaları için ekonomik boy.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun toprak yeşil renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Pastel yeşil renkte patina görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları patina yeşil görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler