Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Tüm Renkler
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Çatlatma
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Mavi Anne Kız
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Tüm Renkler
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Anne Çocuk
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek 3D Tablo
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Eskitme
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Çatlatma
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Patchwork

Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası

 205.00

Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları, sanatsal çalışmalarda eskitme patina veya çatlak yüzey görünümleri oluşturma ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. 100% doğal pigmentlerden üretilir, ılık saf su veya ılık saf su ve beyaz sirke karışımıyla sulandırılıp kullanılır. En kesin ve net sonuç alabileceğiniz benzersiz eskitme patina ve çatlak yüzey görünümü uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

Temizle
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası

Özellikler

 • Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları, Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzey üzerine uygulanarak eskitme patina görünüm veya çatlak yüzey görünüm vermek için; veya ahşap, kağıt, karton, deri, strafor, tuval vb. gibi emici yüzeylerde eskitme boyası olarak kullanabileceğiniz Powertex harikalarıdır.
 • İçeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Tamamen doğal pigmentler kullanılarak üretilmiş toz boyalardır, ılık suda ve su-sirke karışımında çözünür ve yüzeylere uygulanır.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenli olduğu için çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, her ne kadar “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da…
CE Logo
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Tüm Renkler Tablo
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Tüm Renkler Tablo
Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası Tüm Renkler Tablo

Detaylar

 • Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları 40 ml. lik şişelerde 7 farklı renkte, 100% doğal toz pigmentlerden üretilmiştir. 100 ml. ılık saf suya 1 çay kaşığı toz pigment karıştırılarak sulandırılır ve kullanılır. Farklı renk tonları için eşit miktarda ılık su ve beyaz sirke karışımı da kullanılır.
  Çatlak görünüm uygulaması için, Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzey üzerine fırça ile veya sprey şişesine koyularak püskürtme yöntemiyle uygulanır. Yüzeye uygulama sonrası fön makinasıyla sıcak hava verilirse Bister, Powertex Kumaş Sertleştirici üzerinde çatlar ve benzersiz çatlak yüzey görünümleri oluşur. Powertex Bister ahşap, kağıt, karton, strafor, deri, tuval vb. gibi emici yüzeylere doğrudan uygulanarak yine benzersiz eskitme ve patina görünüm oluşturulur.
 • Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları ile karışık ortam-“mixed media” çalışmalarınıza eskitme patina ve çatlak yüzeyler ekleyebilir, veya StoneArt, Easy3DFlex, EasyStructure gibi Powertex ürünlerini kullanarak çok boyutlu benzersiz patina görünümlü ve çatlak yüzeyli, dokulu eserler oluşturabilirsiniz.
 • Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları ile oluşturduğunuz eskitme ve çatlak görünümlü eserlerinizi suya ve dış hava koşullarına dayanıklı hale getirmek için eserlerinizin üzerine sprey şişelerde Powertex EasyVarnish mat vernik püskürterek koruma altına alabilir, 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz. Powertex Bister Sıvı ve Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları tamamen doğal pigmentlerden üretildiğinden direk güneş ışığı altında soluk renk almaya devam edebilir.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Renk

Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Maun, Kahverengi, Siyah

40 ml. plastik şişe= Kullanım yeri ve amacına bağlı olarak birçok eskitme ve yüzey çatlatma çalışmaları için yeterlidir.

Hafta içi saat 12:00 ' ye kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

1000.00 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Beyaz Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Beyaz renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun tam beyaz renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat beyaz görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

   236.00 1,134.00

  Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler