Powertex Easy3DFlex ile Çatlayan Taş Yüzey ve Kil Oluşturma:

Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz malzemedir, ve sanatsal çalışmalarınızda taşlaştırma, çatlayan taş doku ekleme, taş görünüm verme, polimer macun üretip uygulama, takı ve heykel yapımı ve çok farklı kil uygulamalarında kullanabileceğiniz diğer bir güvenli Powertex harikasıdır.
Easy3DFlex ürünümüz Powertex kumaş sertleştiriciler ile karıştırılıp farklı renklerde, fırınlama gerektirmeyen, hava ile kuruyan ve kuruyunca taş gibi sert ve ağır olan, ve istenirse çatlayan, polimer macun ve kil üretiminde kullanılır. Easy3DFlex ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex Easy3DFlex doğal mineral çatlatma tozu, Powertex kumaş sertleştiricilerle birleşip hava ile kuruyarak, ve istenirse çatlaklar oluşturarak, benzersiz bir taş sanat eserine dönüşür. Bu bir heykel, bir 3 boyutlu, katmanlı veya kabartma dokulu resim, harika takılar veya çok boyutlu karışık ortam-“mixed media” eseri olabilir. Ve Powertex Easy3DFlex ile yalnızca iç mekan dekorasyonu değil balkon, bahçe, vitrin, tiyatro ve sinema sahnesi dekoru, hatta duvar kaplaması bile yapabilirsiniz. Powertex Easy3DFlex ile ürettiğiniz eserlerinizi kuruduktan sonra Powertex EasyVarnish mat vernik, Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik veya Powertex Wax soğuk cila ile kaplayarak dış hava şartlarına dayanıklı hale getirebilirsiniz, weather-proof!

Powertex Easy 3DFlex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Balık
Powertex Easy3DFlex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Kırmızı Çiçekli Kız 3D Tablo

Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri tamamen sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Hazırda satılan polimer macun, kil veya türevi malzemeler yerine istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman üreteceğiniz, çatlak dokular oluşturan polimer macun ve kil ihtiyacınız için, 100% doğal ve 100% güvenli Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu ve Powertex Kumaş Sertleştiriciler, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” olarak, Easy3DFlex ürünümüz de “Universal Powder” – “Çok Amaçlı Toz” olarak isimlendirilmiştir!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex Easy3DFlex doğal çatlatma tozu da sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever, çocuklar dahil, güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Tamamen doğal içeriğe sahip olan Powertex Easy3DFlex doğal çatlatma tozu, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex Easy3DFlex ürünümüz ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Dantelli Disk
Powertex Easy 3D-Flex Dogal Çatlatma Tozu Örnek Kırık Kalp

Powertex Easy3DFlex Kolleksiyonu:
Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu beyaz renkte, tamamen doğal mineral toz malzemedir, ve Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal sanat malzemelerdir.
Powertex Easy3DFlex, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı malzemedir, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu, 250 gr., 1 Kg. ve 4 Kg. lık plastik ambalajda gelir.

  • Powertex Easy3DFlex Doğal Çatlatma Tozu

     236.00 1,134.00

    Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile karıştırılarak hava ile kuruyan, fırınlama gerektirmeyen polimer macun, model macunu veya kil oluşturup sanatsal üretimde taş kaplama, çatlak taş yüzey oluşturma, resimlere ve karışık ortam-“mixed media” çalışmalarına 3 boyutlu katmanlar, dokular ekleme uygulamalarına en uygun çok amaçlı-“universal” Powertex harikasıdır. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık malzemelerinizi çok farklı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

    Seçenekler
  • Sepetinizde hiç ürün yok.