Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik:

Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik profesyonel sanatçılar tarafından geliştirilmiş, 100% su bazlı ve 100% güvenli, kullanırken ve kullandıktan sonra sağlığa zararlı gaz çıkışı olmayan, sanatsal çalışmalarınızı dış ortam koşullarına karşı koruyan bir diğer Powertex harikasıdır.

Powertex EasyVarnish Vernik:

 • Tamamen su bazlı ve güvenlidir, endüstriyel vernik türevlerinden değildir, sanatsal çalışmalar için özellikle üretilmiştir. Kapalı alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
 • Hava ile kurur, 2-3 haftalık kuruma süresi sonunda eserlerinizi dış ortamlarda sergileyebilir, suyla yıkayabilirsiniz.
 • Kuruyunca suya dayanıklı hale gelen Powertex EasyVarnish vernik ile Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boyalar sulandırılarak yüzeylere uygulanır, ve kuruyunca renklendirdiğiniz yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir!
 • Renkli Powertex Kumaş Sertleştiriciler ile üretilen eserler kuruduktan sonra dış ortamlara konulabilir. Powertex Şeffaf Kumaş sertleştirici ile üretilen eserlerinizi ise Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik ile kaplayarak dış ortam koşullarına dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik, ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik, ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri profesyonel sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Kullanırken ve kullandıktan sonra zararlı gaz çıkışı olmayan, 100% güvenli Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” olarak isimlendirilmiştir!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik de sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Tamamen su bazlı Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik Kolleksiyonu:
Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik diğer Powertex ürünleri ile 100% uyumludur. Powertex Kumaş Sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal koruyucu malzemedir.
Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı vernikdir, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik 100 gr. ve 250 gr.’lık plastik ambalajda gelir.

 • Powertex EasyVarnish Vernik

   359.00 590.00

  Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik eserlerinizi dış hava koşullarına, suya, yağmura, kara karşı yıllarca korur. 100% su bazlı, 100% güvenli bir diğer çok amaçlı-“Universal” Powertex ürünüdür, Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boyaları da sulandırarak kullanmanızı sağlar.

  Seçenekler
 • Sepetinizde hiç ürün yok.