Powertex Kumaş Sertleştirici Nedir?

 

Powertex ana ürün grubu olan kumaş sertleştiriciler, veya tekstil sertleştiriciler, eski veya yeni çok çeşitli malzemelerin biraraya getirilerek kısa sürede bir sanat eseri haline dönüştürülebilmesine olanak sağlayan DEVRİMSEL sanat malzemeleridir.
Profesyonel sanatçılar tarafından sanatsal çalışmalar için geliştirilmiş, tamamen su bazlı, 100% güvenli, çok amaçlı SIVI POLİMER üründür. Hava ile kurur, uygulanan malzemeyi sertleştirir, verilen şekli yıllarca korur; su, yağmur, kar işlemez.
Evinizden, işinizden artan atık malzemeleri sağlığınıza ve çevreye zarar vermeden eşi benzeri olmayan harika eserlere dönüştürebileceğinizi hayal edin.
Powertex kumaş sertleştiriciler ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Pamuk, yün, ipek, jüt kumaşlar, doğal lifler ve iplikler, keçeler gibi farklı doğal tekstil malzemeleri, kağıt, karton, deri, strafor, tahta, talaş, kum, taş, cam yünü, kil, Powertex StoneArt doğal selüloz tozu, Powertex Easy3DFlex doğal mineral toz, Powertex Sand mineral kum ve daha aklınıza gelen bir çok farklı materyal, özellikle de doğal, gözenekli ve emici malzemeler, Powertex kumaş sertleştiricilerle birleşerek gerçek bir sanat eserine dönüşür. Bu bir heykel, bir resim, harika takılar veya çok boyutlu karışık teknik (“mixed media”) eseri olabilir. Ve Powertex kumaş sertleştiriciler ile yalnızca iç mekan dekorasyonu değil balkon, bahçe, vitrin, tiyatro ve sinema sahnesi dekoru, hatta duvar kaplaması bile yapabilirsiniz. Ve Powertex kumaş sertleştiriciler kuruduktan sonra dış hava şartlarına dayanıklı olur, weather-proof!

Powertex Kumaş Sertleştirici Kullanımı :

Powertex Kumaş Sertleştiriciler ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri, profesyonel sanatçılar tarafından sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Sertleştirici sprey, porselen sertleştirici, kola, tutkal, petal sertleştirici, çiçek tutkalı gibi birçoğu insan sağlığına ve çevreye zararlı malzemeler yerine 100% su bazlı ve 100% güvenli Powertex kumaş sertleştiriciler, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız bu ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle evrimleşerek “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” adını aldı!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex Kumaş Sertleştiriciler de insan sağlığına ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever, çocuklar dahil, güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
İçeriğinde uçucu, inceltici kimyasallar olmadığından Powertex kumaş sertleştiriciler ambalajında çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex Kumaş Sertleştirici Örnekleri
Powertex Kumaş Sertleştirici Örnekleri
Powertex Kumaş Sertleştirici Örnekleri
Powertex Kumaş Sertleştirici Örnekleri Zürafa

Powertex Kumaş Sertleştirici Kolleksiyonu:

Powertex kumaş sertleştiricilerin 10 çeşidi önceden renklendirilmiştir ve bu pastel renkler eski, atık malzemeleri yeniler, geri dönüştürür, ama dokularına zarar vermez. Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal sanat malzemelerdir.
Powertex kumaş sertleştiriciler bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı malzemelerdir, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex kumaş sertleştiriciler birbirinden güzel 10 farklı renk ve şeffaf olarak 11 çeşitte, 250 gr., 500 gr., 1 kg., ve birçok renkte 5 kg.lık ambalajlarda gelir.

 • Powertex Beyaz Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Beyaz renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun tam beyaz renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat beyaz görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Bronz Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Bronz Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun bronz renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Koyu kahverengi renkte paslı metal görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları paslı metal görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Fildişi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat krem renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel krem görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kiremit Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Kiremit renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat kiremit yada pişmiş toprak renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kiremit görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kurşun Gri Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Kurşun Gri Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun kurşun gri metalik renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Kurşun gri renkte oksitlenmiş kurşun ve alüminyum görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları oksitlenmiş metal görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   420.00 4,536.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 899.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Şeffaf-Renksiz Kumaş Sertleştirici

   360.00 3,629.00

  Powertex Şeffaf Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun korunması istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları yeni görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Siyah Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Siyah renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat siyah renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel siyah görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici

   400.00 4,083.00

  Powertex Yeşil Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun toprak yeşil renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Pastel yeşil renkte patina görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları patina yeşil görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturun! Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Sepetinizde hiç ürün yok.