Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk 1 Kg.
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk 1 Kg.
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk Örnek Afrikalı Büst
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk kartela 1 Kg.
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk Örnek Çift Kuşlar
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri Renk-bluishgrey Örnek Su Testisi
Powertex Kumaş Sertleştirici Renk Diski

Powertex Kurşun Gri Renk Kumaş Sertleştirici

 160.00 1,648.00

Powertex Kurşun Gri Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun kurşun gri metalik renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Kurşun gri renkte oksitlenmiş kurşun ve alüminyum görünümü verir. Mükemmel örtücüdür, özellikle eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları oksitlenmiş metal görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

Temizle
Powertex Kumaş Sertleştirici Tüm Renkler

Özellikler

 • Powertex Kumaş Sertleştiriciler sıvı polimer malzemedir, termoplastik özelliktedir, endüstriyel üretimde kullanılan polyestere en güvenli alternatiftir.
 • Sadece su bazlı değil 100% su bazlıdır, içeriğinde kanserojen, zehirli, yanıcı, parlayıcı maddeler yoktur, kapalı mekanlarda bile güvenle kullanılır.
 • Hava ile kurur, kuruyunca uygulandığı malzemeyi/yüzeyi sertleştirir, verilen şekli uzun yıllar boyu korur.
 • Çalışma alanı ve kullanılan malzemeler ılık su ve sabun ile kolayca temizlenir.
 • 100% güvenli olduğu için çıplak elle de uygulama yapabilirsiniz, her ne kadar “kullan-at” eldiven kullanmanızı tavsiye ediyor olsak da…
CE Logo
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri-Bluish Grey Renk Örnek Balerin
Powertex Kumaş Sertleştirici Kurşun Gri Renk-bluishgrey Örnek Hitit Vazosu

Detaylar

 • Powertex Kurşun Gri Renk Kumaş Sertleştirici metalik kurşun gri renktedir. Renk örtücülüğü yüksektir, farklı renkteki malzemelerinize ışık altında değişen mavi gri tonlarda, kurşun ve oksitli alüminyum benzeri metalik görünüm verir. Alt katman olarak kullanım için idealdir, tüm uygulamayı tek renkte bitirip sonrasında özellikle Powertex Colortricx yaldızlı toz pigment boyalarla çok güzel metalik yüzeyler oluşturabilirsiniz. Sanatsal çalışmalarınızda doğrudan metal kullanmak yerine kumaş, kağıt, karton, strafor, deri vb malzemelere metal görünümü vererek kullanabilirsiniz. Uyguladığınız doğal tekstil parçalarını, gözenekli/emici malzemeleri ve yüzeyleri sertleştirir, verilen formu korur. Eski / atık malzemeleri geri dönüştürür, yeniler.
 • 10 çeşit pastel renkli Powertex kumaş sertleştiricileri sadece kendi renklerinde kullanabilir, yada farklı renkte Powertex Kumaş Sertleştiricileri karıştırarak çok çeşitli renkli kombinasyon elde edebilirsiniz. İlave olarak Powertex şeffaf kumaş sertleştirici, 20 çeşit doğal pastel renkli Powertex PowerColor ve 9 çeşit yaldızlı, metalik renkli Powertex ColorTricx toz pigment boya ile karıştırılarak sonsuz sayıda renk kombinasyonu üretilebilir.
 • Renkli Powertex kumaş sertleştiriciler eserlerinize iç ve dış ortam koşullarında mükemmel dayanıklılık ve koruma sağlar, kuruduktan sonra su geçirmez. Kurşun Gri Renk Powertex Kumaş Sertleştiricilerle ürettiğiniz eserlerinizi 2-3 haftalık tam kuruma süresi sonrası gönül ferahlığıyla su altında yıkayabilir, dış ortamlara, bahçenize, balkonunuza yerleştirebilirsiniz. Dış ortamlara yerleştireceğiniz eserlerinizi ekstra koruma için Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik kullanabilirsiniz.

İşte Birbirinden Güzel POWERTEX KUMAŞ SERTLEŞTİRİCİ Renkleri :

Powertex Kumaş Sertleştirici Renk Skalası

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Boyut

250 gr., 500 gr., 1 Kg., 5 Kg.

250 gr. plastik şişe = Deneme amaçlı tekstil çalışmaları, küçük eser ve takı tasarımları için yeterlidir.

500 gr. plastik şişe= 40 cm ebatına kadar  heykeller, farklı yüzey tasarımları, eser ve takı üretimi için yeterlidir.

1 Kg. plastik şişe= Orta boy heykeller,  farklı yüzeyler ve dokular oluşturma, resim ve karışık teknik ("mixed-media") çalışmaları, birçok eser ve takı üretimi için yeterlidir.

5 Kg. plastik bidon= Çok çeşitli sanat çalışmaları ve üretimi için ekonomik ambalaj.

Hafta içi saat 14:00'e kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün, sonrası izleyen işgününde kargoya verilir.

300 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO !

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok Kodu: N/A Kategori:

Hoşunuza gidebilir…

 • Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici

   185.00 383.00

  Powertex Sarı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak sarısı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel sarı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici

   185.00 383.00

  Powertex Kırmızı Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun mat toprak kırmızı renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları pastel kırmızı görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler
 • Powertex Mavi Renk Kumaş Sertleştirici

   195.00 1,896.00

  Powertex Özel Mavi Renk Kumaş Sertleştirici, sanatsal üretimde kullanılacak malzemelerin renk ve dokusunun doğala yakın pastel mavi renk görünmesi istenen uygulamalara uygun tekstil sertleştiricidir. Eski, kullanılmış, yıpranmış, atık kumaşları mat mavi görünüme kavuşturarak geri dönüştürür. Powertex ürünleri ile yeni malzemeler satın almaya gerek yok, evden/işten artan atık malzemelerle inanılmaz eserler oluşturabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri için vazgeçilmez ürünlerdir.

  Seçenekler