Powertex RustyPowder Paslı Yüzey ve Dokular İçin Demir Tozu:

Powertex RustyPowder profesyonel sanatçılar tarafından geliştirilmiş, sanatsal çalışmalarınıza gerçek paslı yüzey ve dokular eklemek için kullanabileceğiniz bir diğer Powertex harikasıdır.

Powertex RustyPowder Demir Tozu:

  • İçeriğinde 100% demir tozu bulunur, sanatsal çalışmalar için özellikle üretilmiştir.
  • Tamamen su bazlı Powertex Kumaş Sertleştiricilerle veya Powertex EasyStructure Polimer Macun ile karıştırılıp uygulandığında, karışımdaki suyla paslanır, renk değiştirir.
  • Üzerine su-sirke karışımı püskürtüldüğünde paslanma hızlanır, pas rengi koyulaşır.
  • Powertex Şeffaf Kumaş sertleştirici ile üretilen eserlerinizi Powertex EasyVarnish Su Geçirmez Vernik ile kaplayarak dış ortam koşullarına dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Powertex RustyPowder Paslı Yüzey ve Dokular İçin Demir Tozu, ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex RustyPowder ile Paslı Yüzey ve Dokular Örnek Kuşlar

Powertex RustyPowder Paslı Yüzey ve Dokular İçin Demir Tozu, ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri profesyonel sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Kullanırken ve kullandıktan sonra zararlı gaz çıkışı olmayan, 100% güvenli Powertex RustyPowder Demir Tozu, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” olarak isimlendirilmiştir!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex RustyPowder Demir Tozu da sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermez. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Powertex RustyPowder Demir Tozu, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex RustyPowder Demir Tozu ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex RustyPowder Paslı Yüzey ve Dokular İçin Demir Tozu Kolleksiyonu:
Powertex RustyPowder Demir Tozu, diğer Powertex ürünleri ile 100% uyumlu ve Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal malzemelerdir.
Powertex RustyPowder Demir Tozu, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı paslı yüzey ve doku oluşturma malzemesidir, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex RustyPowder Demir Tozu 95 gr. ve 455 gr.’lık plastik ambalajda gelir.

  • Sepetinizde hiç ürün yok.