Powertex StoneArt ile Taş Yüzey ve Kil Oluşturma:

Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, ve sanatsal çalışmalarınızda taşlaştırma, taş doku ekleme, taş görünüm verme, polimer macun üretip uygulama, takı ve heykel yapımı ve çok farklı kil uygulamalarında kullanabileceğiniz diğer bir güvenli Powertex harikasıdır.
StoneArt ürünümüz Powertex kumaş sertleştiriciler ile karıştırılıp farklı renklerde, fırınlama gerektirmeyen, hava ile kuruyan ve kuruyunca taş gibi olan polimer macun ve kil üretiminde kullanılır. StoneArt ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex StoneArt doğal selüloz tozu, Powertex kumaş sertleştiricilerle birleşip hava ile kuruyarak gerçek bir taş sanat eserine dönüşür. Bu bir heykel, bir 3 boyutlu katmanlı veya kabartma dokulu resim, harika takılar veya çok boyutlu karışık ortam (“mixed media”) eseri olabilir. Ve Powertex StoneArt ile yalnızca iç mekan dekorasyonu değil balkon, bahçe, vitrin, tiyatro ve sinema sahnesi dekoru, hatta duvar kaplaması bile yapabilirsiniz. Powertex StoneArt ile ürettiğiniz eserlerinizi kuruduktan sonra Powertex EasyVarnish vernik, Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik veya Powertex Wax soğuk cila ile kaplayarak dış hava şartlarına dayanıklı hale getirebilirsiniz, weather-proof!

Powertex StoneArt ile taş gibi eserler üretmek ne kadar kolay, hızlı ve güvenli ?

Powertex StoneArt ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri tamamen sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Hazırda satılan polimer macun veya türevi malzemeler yerine istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman üreteceğiniz polimer macun ve kil ihtiyacınız için, 100% doğal ve 100% güvenli Powertex StoneArt ve Powertex kumaş sertleştiriciler, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız bu ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle evrimleşerek “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” adını aldı!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex StoneArt da insan sağlığına ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever, çocuklar dahil, güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Tamamen doğal içeriğe sahip olan Powertex StoneArt, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex StoneArt ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile 3 Boyutlu Resim
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile 3 Boyutlu Objeler
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile 3 Boyutlu Duvar ve Objeler
Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu ile Heykel

Powertex StoneArt Kolleksiyonu:
Powertex StoneArt kirli beyaz renkte, tamamen doğal selüloz tozudur, ve Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal sanat malzemelerdir.
Powertex StoneArt, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı malzemedir, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex StoneArt doğal selüloz tozu, 1 Litre plastik ambalajda 250 gr., ve 4 Litre plastik ambalajda 2 Kg. ağırlıkta gelir.

  • Powertex StoneArt Doğal Selüloz Tozu

     383.00 2,559.00

    Powertex StoneArt doğal selüloz tozudur, Powertex Kumaş Sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil üretilir ve çok boyutlu uygulamalarda kullanılır, heykel kaplamaları yapılır, çok çeşitli kil uygulamaları, benzersiz takı üretimi gerçekleştirilir. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere serpilerek kuruması beklenirse yüzeyi sertleştirerek pütürlü taş görünümü elde edilir. Evden işten artan muazzam miktarlardaki strafor köpükleri Powertex StoneArt ile taş bloklarına dönüştürebilir, çevre korumasına katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sonuçları alabileceğiniz taş görünüm, kil ve polimer macun uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

    Seçenekler
  • Sepetinizde hiç ürün yok.