Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları:

Powertex Bister sıvı ve toz pigment halinde gelen doğal boya grubudur, ve sanatsal çalışmalarınızda istediğiniz yüzeylere eskitme, patina ve çatlak görünüm verebileceğiniz diğer bir güvenli Powertex harikasıdır.

Powertex Bister doğal sıvı boya:

 1. Ahşap, strafor, kağıt, karton, deri vb. emici yüzeylere direk uygulanarak eskitme görünüm elde edilebilir.
 2. Powertex kumaş sertleştiriciler ile karıştırılıp farklı patina renkler elde edilir ve yüzeyler üzerine uygulanır.
 3. Powertex sıvı Bister, Powertex kumaş Sertleştirici uygulanan yüzey üzerine fırça ile sürülür, veya sprey şişesine konularak kumaş sertleştirici üzerine püskürtülerek uygulanır, ve fön makinasıyla yüzey üzerine sıcak hava verilirse Powertex sıvı Bister yüzey üzerinde benzersiz çatlak görünüm oluşturur.

Powertex Bister doğal toz pigment boyalar:

 1. Powertex kumaş sertleştiricilerle karıştırılarak farklı tonda patina renkler elde edilip yüzeylere uygulanır.
 2. “Saf Su” veya “Saf Su ve Beyaz Sirke” karışımı ile sulandırılarak farklı tonlarda eskitme, patina renkler elde edilir. Bu renkleri Powertex sıvı Bister uygulamasındaki gibi kullanarak çatlak yüzeyler oluşturabilirsiniz, veya direk istediğiniz yüzeylere uygulayabilirsiniz.
 3. Powertex Kumaş Sertleştirici sürülen yüzeylere toz halinde serperek isteğinize göre eskitme renkler elde edebilirsiniz.

Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları, ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex Bister eskitme ve çatlatma boyaları ile yalnızca iç mekan dekorasyonu değil balkon, bahçe, vitrin, tiyatro ve sinema sahnesi dekoru, hatta duvar dekorasyonu bile yapabilirsiniz. Powertex Bister ile renklendirdiğiniz eserlerinizi kuruduktan sonra Powertex EasyVarnish mat vernik, Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik veya Powertex Wax soğuk cila ile kaplayarak dış hava şartlarına dayanıklı hale getirebilirsiniz, weather-proof!

Bir Başka Powertex harikası: Bister Eskitme ve Çatlatma Boyaları

Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri tamamen sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Birbirinden güzel eskitme ve çatlatma boya ihtiyacınız için, 100% doğal ve 100% güvenli Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyaları ve Powertex Kumaş Sertleştiriciler, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” olarak isimlendirilmiştir!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex Bister doğal eskitme ve çatlatma boyaları da sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever, çocuklar dahil, güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Tamamen doğal içeriğe sahip olan Powertex Bister eskitme ve çatlatma boyaları, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex Bister ürünümüz ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Disk
Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Maske
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Vazo
Powertex Bister Eskitme ve Çatlatma Boyası Örnek Duvar Nar

Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları Kolleksiyonu:
Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları sıvı olarak koyu kahverengi renk, toz pigment olarak da 7 patina renkte tamamen doğal boyalardır, ve Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal malzemelerdir.
Powertex Bister, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı eskitme ve çatlatma boyalarıdır, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex Bister Doğal Eskitme ve Çatlatma Boyaları sıvı olarak 250 ml. ve 500 ml., toz pigment olarak 40 ml. lik plastik ambalajda gelir.

 • Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası

   331.00 454.00

  Powertex Bister Sıvı Eskitme ve Çatlatma Boyası, sanatsal çalışmalarda eskitme patina veya çatlak yüzey görünümleri oluşturma ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünüdür. 100% doğal pigmentlerden üretilir, 100% su bazlıdır. En kesin ve net sonuç alabileceğiniz benzersiz eskitme patina ve çatlak yüzey görünümü uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyası

   205.00

  Powertex Bister Toz Pigment Eskitme ve Çatlatma Boyaları, sanatsal çalışmalarda eskitme patina veya çatlak yüzey görünümleri oluşturma ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. 100% doğal pigmentlerden üretilir, ılık saf su veya ılık saf su ve beyaz sirke karışımıyla sulandırılıp kullanılır. En kesin ve net sonuç alabileceğiniz benzersiz eskitme patina ve çatlak yüzey görünümü uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Sepetinizde hiç ürün yok.