Powertex Toz Pigment Boyalar:

Powertex Toz Pigment Boyalar, profesyonel sanatçılar tarafından geliştirilmiş doğal ve sentetik pigmentlerden oluşan toz boya grubudur, ve sanatsal çalışmalarınızda istediğiniz yüzeylere doğala yakın tonlarda mat ve metalik yaldızlı renkler verebileceğiniz rengarenk, güvenli Powertex harikalarıdır.

Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar:

 • Birbirinden güzel 20 ayrı renkte, doğal ve doğala yakın renk tonlarında, doğal ve sentetik pigmentlerden oluşur.

Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar:

 • Birbirinden güzel 9 ayrı metalik yaldızlı renkte, doğal ve doğala yakın renk tonlarında, farklı ışık altında renk değişimi görünümü veren, doğal ve sentetik metalik yaldızlı pigmentlerden oluşur.

Powertex Toz Pigment Boyalar:

 • kuruyunca suya dayanıklı hale gelen Powertex EasyVarnish vernik ile sulandırılarak yüzeylere uygulanır, ve kuruyunca renklendirdiğiniz yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir!
 • kendi aralarında karıştırılarak sonsuz sayıda renk elde edilebilir, kendi renklerinizi yaratın!
 • Powertex Şeffaf Kumaş sertleştirici ile karıştırılıp istenilen renklerde kumaş sertleştirici elde edilebilir.

Powertex Toz Pigment Boyalar, ve Powertex ürün grubundaki diğer tamamlayıcı malzemelerle hayalleriniz artık gerçeğe dönüşebilir.

Powertex Toz Pigment Boyaları ile yalnızca iç mekan dekorasyonu değil balkon, bahçe, vitrin, tiyatro ve sinema sahnesi dekoru, hatta duvar dekorasyonu bile yapabilirsiniz. Powertex Toz Pigment Boyalar ile renklendirdiğiniz eserlerinizi kuruduktan sonra Powertex EasyVarnish mat vernik, Powertex EasyCoat Glossy parlak vernik veya Powertex PowerWax soğuk cila ile kaplayarak dış hava şartlarına dayanıklı hale getirebilirsiniz, weather-proof!

Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar
Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar

Powertex Toz Pigment Boyalar, ve diğer tamamlayıcı Powertex ürünleri profesyonel sanatçılar tarafından, sanatsal üretim için geliştirilmiş gerçek sanat malzemeleridir, endüstriyel malzemelerden uyarlanmış yan ürünler değildir. Bu yönüyle de Powertex ürün grubu sanat dünyasında nadir bir yere sahiptir.

Şimdi Satın Al

Birbirinden güzel, ve doğala en yakın renklerde mat ve metalik yaldızlı boya ihtiyacınız için, doğal ve sentetik pigmentlerden üretilen ve 100% güvenli, Powertex PowerColor ve Powertex ColorTricx Toz Pigment Boyalar ve Powertex Kumaş Sertleştiriciler, ve diğer birbirinden ilginç Powertex ürünleri, her türlü sanatsal üretim ihtiyacınızı karşılar. Bu nedenle  kumaş sertleştirici olarak adlandırdığımız ürünümüz, çok farklı kullanım amacına uygun olması nedeniyle “Universal Medium” – “Çok Amaçlı Malzeme” olarak isimlendirilmiştir!
Diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi, Powertex Toz Pigment Boyalar da sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermez, her yaştan sanatçı ve sanatsever güvenle kullanabilir. İçeriğinde insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar bulunmaz. Kapalı alanlarda çalışırken ve sonrasında eserlerinizi sergilerken bulunduğunuz ortamı ve havayı kirletmez.
Doğal ve sentetik toz pigmentlerden üretilen Powertex Toz Pigment Boyalar, çok uzun yıllar bozulmaz. Powertex PowerColor, ColorTricx ve diğer Powertex ürünlerinin ambalajında son kullanma tarihi bulunmaz, çünkü Powertex ürünleri ambalajında oda sıcaklığında, +5 C derece ve üzeri, saklandığı sürece kokmaz, kurumaz, çürümez!

Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar
Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar

Powertex Toz Pigment Boyalar Kolleksiyonu:
Powertex Toz Pigment Boyalar, PowerColor olarak 20 farklı mat renkte, ColorTricx olarak da 9 farklı metalik yaldızlı renkte doğal ve sentetik pigmentlerden oluşan toz boyalardır, ve Powertex kumaş sertleştiriciler ve diğer Powertex ürünleri ile birlikte her tür sanatsal üretim ve geri dönüşüm projeleri için kullanabileceğiniz en ideal malzemelerdir.
Powertex Toz Pigment Boyalar, bu saydığımız özellikleri dolayısıyla sanatsal çalışmalar için bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı boyalardır, diğer Powertex ürünlerinde olduğu gibi.
Powertex PowerColor ve ColorTricx Toz Pigment Boyalar 40 ml.’lik plastik ambalajda gelir.

 • Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar

   367.00 528.00

  Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı Toz Pigment Boyalar, sanatsal çalışmalarda metalik yaldızlı renklendirme ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. Çoğunluğu doğal pigmentlerden üretilir, Powertex EasyVarnish vernik ile sulandırılarak istenilen yüzeye uygulanır. Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan Powertex ColorTricx Metalik Yaldızlı toz pigment boyalar ile renklendirilen yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. En kaliteli ve doğala yakın Metalik Yaldızlı renkler elde edebileceğiniz ve net sonuç alabileceğiniz renklendirme uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar

   203.00

  Powertex PowerColor Toz Pigment Boyalar, sanatsal çalışmalarda renklendirme ihtiyacınızı en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayan Powertex ürünleridir. Çoğunluğu doğal pigmentlerden üretilir, Powertex EasyVarnish vernik ile sulandırılarak istenilen yüzeye uygulanır. Powertex EasyVarnish vernik kuruyunca suya dayanıklı olduğundan Powertex PowerColor toz pigment boyalar ile renklendirilen yüzeyler de suya dayanıklı olur, yıkanabilir. En kaliteli ve doğala yakın renkler elde edebileceğiniz ve net sonuç alabileceğiniz renklendirme uygulamaları için profesyonel sanatçılar tarafından özel olarak geliştirilmiş malzemelerdir, diğer Powertex Sanat Ürünlerinde olduğu gibi.

  Seçenekler
 • Sepetinizde hiç ürün yok.