Powertex nedir?

Powertex sanat ürünleri, profesyonel sanatçılar tarafından her türden sanatsal çalışma için Avrupa Birliği’nde geliştirilen ve üretilen, sağlığınıza ve çevreye zarar vermeyen, 100% güvenli, gerçek sanat ürünleri grubudur. Sanayi ürünlerinden uyarlanmış yan ürünler değildir. Kapalı ortamlarda güvenli ve sağlıklı sanatsal çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
Powertex sanat ürünleri kullanılarak çok çeşitli sanatsal ve dekoratif üretim, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden en güvenli bir şekilde, en kısa sürede ve kolaylıkla meydana getirilir.

  • Powertex ürünlerinin üretiminde doğal ve doğala en yakın, ve en kaliteli malzemeler kullanılır. Sanatsal üretim için harcadığınız emeğin karşılığını en iyi şekilde alırsınız.
  • Powertex sanat ürünleri güvenlik ve kaliteden kesinlikle taviz verilmeden üretilen en uygun fiyatlı sanat ürünleridir.
  • Powertex ürünlerini ambalajında çok uzun süreler muhafaza edebilirsiniz, Powertex ürünleri kurumaz, kokmaz, çürümez, harcadığınız paranın karşılığını son kuruşuna kadar verir.
  • Powertex ürünleri ile eser üretirken yeni ve pahalı malzemelere ihtiyaç duyulmaz, evden işten artan malzemelerle harikalar yaratırken en güzel geri dönüşüm projelerini de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Powertex ürünleri herbiri diğerini tamamlayan ürünlerden oluşur, sanatsal üretimde başka marka ürünlere ihtiyaç duyulmaz, ve bu ürünler beraber kullanılırken birbirini bozmaz.
  • Birbirinden harika Powertex Sanat Ürünlerinin en etkin kullanımı için Powertex Türkiye Yetkili eğitmenleri yılların deneyimini Powertex kullanıcılarına profesyonelce aktarmak, uygulamalı kurslarda ve sertifika programlarında Powertex ürünleri ile ilgili her detayı öğretmek için hazır!

Powertex Sanat Ürünleri kullanılarak üretilen birkaç harika proje:

Powertex sanat ürünleri, profesyonel sanatçı ve her yaştan sanatseverin sanatsal üretim için ihtiyaç duyacağı kullanımı çok kolay malzemelerden oluşur.

Şimdi Satın Al !

Powertex Kumaş Sertleştiriciler, 10 farklı renk ve şeffaf olarak 11 çeşit üründen meydana gelen ve çok amaçlı kullanıma uygun ana ürün grubudur, bundan dolayı “universal medium”-çok amaçlı malzeme, olarak isimlendirilir. Kumaş, ip, deri, kağıt, karton, strafor vb. gözenekli ve emici malzemelerle, özellikle de doğal malzemelerle en iyi sonucu verir. Üretilen eserlerde kullanılan malzemeleri sertleştirir, malzemelere verilen formu korur, eserleri dış ortam koşullarına dayanıklı hale getirir.

Powertex StoneArt, Powertex kumaş sertleştirici sürülen yüzey üzerine uygulanarak taş deseni ve görüntüsü veren doğal selüloz tozudur, sanat dünyasında “papier mache” olarak da bilinir.
Powertex StoneArt, Powertex kumaş sertleştiricilerle karıştırılarak en güvenli ve kaliteli, havayla kuruyan, kuruduktan sonra “TAŞ” gibi sert ama daha hafif olan polimer macun ve kil yapılır, böylece çok farklı takı ürünleri üretiminde, heykel yapımında ve sayısız farklı yüzey ve doku oluşturma uygulamalarında kullanılır.

Powertex PowerPrint, lazer yazıcı veya fotokopi makinelerinde basılmış her türlü resim, desen, çizim vb görüntüyü kumaş, deri, kağıt, cam, metal, taş, ahşap gibi farklı yüzeylere aktarmanızı sağlayan resim transfer malzemesidir. Powertex PowerPrint hem transfer işlemini kolaylaştırır, hemde transfer edilen resmi veya görüntüyü uzun yıllar korur, dış ortam koşullarına, suya karşı dayanıklı hale getirir. 100% güvenlidir, tutkal veya türevleri değildir.

Powertex PowerColor, 20 farklı pastel renkte doğal ve sentetik toz pigmentlerden oluşan boya grubudur, eserlerinizin ilave renklendirme işlemlerinde kullanabilirsiniz. Toz halinde olduğundan renkleri istediğiniz miktarda karıştırıp kendi renk kombinasyonlarınızı yüksek doğrulukta oluşturabilirsiniz.

Powertex ColorTricx, 9 farklı renkte yaldızlı metalik toz pigment boya grubudur, farklı ışık kaynakları altında değişen renk görünümü sunar eserlerinize.

Powertex EasyVarnish, eserlerinizin ilave koruma işlemi için kullanabileceğiniz Powertex vernik ürünüdür. Dış ortama konulacak eserlerinizi dış hava koşullarına karşı yıllarca korur. Powertex EasyVarnish aynı zamanda Powertex toz pigment boyaların yüzeylere uygulanması sırasında yapıştırıcı ve koruyucu işlevi görür.

Powertex Bister, eserlerinize çatlak, eskitme veya patina görünüm vermek için kullanabileceğiniz toz ve sıvı halde, farklı doğal renklerde malzemelerdir.

Powertex Easy3Dflex, eserlerinize derin veya hafif çatlaklar içeren 3 boyutlu yüzey görünümleri vermek için kullanabileceğiniz toz halde doğal mineral Powertex ürünüdür. Powertex kumaş sertleştiricilerle karıştırılarak polimer macun veya kil haline getirilip istenilen yüzeye uygulanır. Hava ile kurur, kururken uygulama kalınlığına bağlı olarak hafif veya derin çatlaklar oluşturur, kuruduktan sonra taşlaşır.

Powertex EasyStructure, eserlerinizde hazır polimer rölyef macun ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz Powertex polimer kil ürünüdür, stensil uygulamaları için idealdir. Dış ortam koşullarına dayanıklıdır, 100% güvenlidir.

Powertex EasyCoat, hem dekupaj tutkalı olarak, hemde eserlerinizin korunmasında vernik olarak kullanabileceğiniz, mat ve parlak olarak 2 farklı türde gelen koruyucu ve yapıştırıcı malzemedir.

Powertex RustyPowder, eserlerinizde paslı görünüm oluşturmak için kullanabileceğiniz gerçek saf demir tozudur.

Powertex 3DSand & 3DBalls, eserlerinizde kumlu, veya farklı boyutlarda çakıl taşlarına benzer 3 boyutlu yüzey oluşturmak için kullanabileceğiniz doğal mineral malzemelerdir.

Powertex PaperDeco, doğal dut ağacı liflerinden üretilen ve eserlerinizde doğal ahşap ve ağaç dokuları oluşturmanızı sağlayan doğal malzemedir.

Powertex PowerCotton en kaliteli saf doğal pamuktan üretilen iplik parçalarıdır, heykelleriniz için saç oluşturmada, diğer uygulamalarınız için de iplik desenleri, dokuları oluşturma amacıyla kullanabilirsiniz.

Powertex Stockinette en kaliteli saf doğal pamuk kullanılarak üretilen esneyebilir ağ dokuma parçasıdır. Heykellerinizi giydirmek için, diğer uygulamalarınızda farklı ağ dokuları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu harika sanat malzemelerini, ve Powertex Sanat Ürünlerinin Kurs ve Eğitim Programlarını bulabileceğiniz Powertex Sanat Ürünleri Türkiye genel dağıtımcısı ve eğitim merkezi: LilArt Sanat Ürünleri Dış Ticaret.

Powertex Sanat Ürünleri ile Örnek Projeler-Nine köyde
Powertex Sanat Ürünleri ile Örnek Projeler-Griffon
Powertex Sanat Ürünleri ile Örnek Projeler-Gri Bayan
Powertex Sanat Ürünleri Örnek Projeler-Nefertiti

Birbirinden harika Powertex Sanat Ürünleri:
Powertex Sanat Ürünleri ile birlikte “Gerçek”, “Güvenli” ve “Kaliteli” sanat malzemeleri ile tanışın, Beğeneceksiniz…

  • Sepetinizde hiç ürün yok.